Hizmetler

Webubbles Neler Yapar?

Web Site Yönetimi

Doğru, anlaşılır ve SEO odaklı içerik düzenlemesi

Sitenizde ne kadar çok bilgi olduğu değil ne kadar hedef odaklı bilgi olduğu çok önemli.  Sitenizi ziyaret eden müşteri deneyimlerine ve sizin ulaşmak istediğiniz hedefe göre içeriklerinizi düzenliyor, ürün isim ve bilgilerini internet aramalarında doğru sonuçlar getirecek, sitenizi organik aramalarda öne çıkartacak şekilde güncelliyoruz. Data analizleri ile performansa göre ürünlerinizi sıralıyor, sitenizin verimliliğini yukarı taşımak için sizinle beraber çalışıyoruz.

Mobil ve desktop için ayrı yönetim

Mobil kullanıcı sayısı günümüzde desktop kullanıcılarını geride bıraktı ve bu kullanıcıların farklı ihtiyaç ve beklentileri var. Bu nedenle iki farklı kullanıcı tipini ayrı analiz ederek, farklı çözüm önerileri sunuyoruz.

Kampanya Yönetimi

Datalar konuşsun biz notlarımızı alıyoruz!

E-ticaret dünyasında data konuşur, bize neyi, nasıl ve ne zaman yapacağımızı söylerler.

Bir kampanyanın başarıya ulaşması için doğru seçilecek 4 anahtar müşteri, ürün, fiyat ve zamanlamadır. Bu 4 anahtar doğru yerleştiğinde kampanya bize ticari başarı, marka bilinirliği ve müşteri sayısında büyüme getirir. Doğru anahtarları seçmek ise tecrübe, analiz ve planlama işidir. İşte biz bu noktada devreye giriyoruz.

Seo ve Dijital Pazarlama Yönetimi

Seo en önemli ücretsiz pazarlama yöntemlerinden biridir ancak takip edilmez ve doğru yönetilmezse firmanız için olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Tüm sitenizin url düzenlemeleri, site bannerlarınızın seo odaklı düzenlenmesi, teknik seo düzenlemelerinin yapılması, Google adwords reklam yönetimi, mail & push takvimi ve içeriklerinin belirlenip yönetilmesi, affilate firma anlaşmaları ve yönetimi, remarketing firma anlaşmaları ve yönetimi gibi daha bir çok teknik ve e-ticaret siteniz için çok önemli olan detaylarla sizin için biz ilgileniyoruz.

Pazaryerleri Yönetimi

E-ticaret deyince aklınıza sadece kendi internet siteniz gelmesin. Türkiye’nin hepimizin kullanıcısı olduğumuz en büyük e-ticaret sitelerinde de yeriniz olsun. Bu kanallarda doğru yönetilen pazar yerleri markanızın bilinirliğini arttırarak daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlar. Biz sizin için uygun ürünlerinizi seçerek büyük e-ticaret sitelerine açtığımız pazar yerlerinde ürün performans ve stok takibinizi yapıyor, müşteri ihtiyaçlarına göre size yeni ürünler öneriyor ve dönemsel kampanya kurgularınızı yaparak satışlarınızı arttırmanızı sağlıyoruz.

Ölçme ve Raporlama

E-ticaret sitenizde yaptığınız güncellemeler, dijital reklamlar, kurguladığınız kampanyalar işe yarıyor mu diye düşünmeyin. Biz e-ticaretin her yerinde olduğu gibi burada da yanınızdayız. Analiz araçlarını kullanarak elde ettiğimiz verilerle size ayırdığınız kaynakların nasıl geri döndüğünü, ne kadarının gerçekten işe yaradığını, alınan stratejik kararların verimliliğini görmenize destek oluyoruz.  Haftalık ya da aylık yapılan detaylı analizlerle hedeflerimizin neresinde olduğunu takip ediyor, internet pazarındaki yerinizi iyileştirmenize destek oluyoruz.

Ürün Yönetimi

Perakende sektöründe bir adım öne çıkın

Perakende sektöründe çok iyi koleksiyonlarla sezona başlıyorsunuz ama hedeflediğiniz başarıya ulaşamıyorsanız, gelin beraber çalışalım. Ürün performansı ve müşteri ihtiyaçlarınıza göre koleksiyonlarınızı güncelleyelim, sezon planlamalarınızı beraber yapalım, maliyet-fiyat analizleri yaparak maksimum karlılığınızı korumanıza destek olalım. Her sezona planlı, hedefinize koşarak başlayın.

Online dünya ile ilgili kafanızda cevapsız sorular mı var?

Webubbles ekibi tüm sorularınızı cevaplamak için hazır.

Scroll to Top